Los exitosos pells

23. února 2010 v 15:39 |  Argentínske telenovely


http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/los_exitosos_pells/17.jpg
Martin Pells, pyšný a manipulativní muž, je moderátorem nejsledovanějších zpráv v Argentině. Už několik let pracuje u televizní stanice Mega News a u diváků se těší velké oblibě. Martinovi má ale brzy vypršet s Mega News smlouva, čehož si je moc dobře vědomá i Marcela Núňez, majitelka konkurenční stanice M Noticias, a tak nabídne Martinovi místo u její televize, kterou Martin přijme.
Když Martin oznámí svůj přechod do konkurenční stanice majiteli Mega News Francovi Andradovi, rozčílí se Franco natolik, že v afektu do Martina strčí a ten pak spadne ze schodů a zůstane ležet v bezvědomí. Franco si zděšeně myslí, že zabil jednoho z nejslavnějších mužů v zemi, a tak rychle opustí firmu a celou situaci nechá na starost své pravé ruce Amandě.
Během své cesty domů narazí Franco svým vozem do herce Gonzala Echague, vzhledově velmi podobného Martínovi, kterému ihned nabídne velkou sumu peněz, aby nahradil Martína. Gonzalo má zrovna nějaké dluhy, a tak se mu peníze hodí, proto nabídku přijímá. Aniž by on nebo jeho manažer četl smlouvu, kterou Gonzalo Francovi podepsal, pustí se Gonzalo do nové role Martína Pellse. A to jak v pracovním, tak soukromém životě.
Gonzalo tak začne žít život Martína a objevuje, že manželé Pellsovi jsou manželi jen před kamarami a publikem, ale doma se ignorují a vychází spolu špatně. Martín je dokonce homosexuál a udržuje poměr s Tomásem Andradem, synem majitele televize, zatímco Sol, jeho žena, má poměr s Diegem Planese, pisatelem Mega News. Postupem času se Gonzalo do Sol zamiluje a pokouší se přiblížit se k ní, ale je svou domnělou manželkou odmítán. Ta totiž ví, že Martína ženy nepřitahují, protože sám Martín jí to kdysi přiznal a jejich manželství využíval jen pro to, aby vystoupal na co nejvyšší pozice v televizi. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama