Únor 2010

Pecados ejenos

24. února 2010 v 19:09 Kolumbiske telenovely
Ve městě West Palm Beach na Floridě se Natalie Ruiz konečně rozhodne nechat svého manžela Rogelia Mercenaria. Poté skoro po dvaceti letech manželství, její život po boku něho a Ágaty její tchýně, skončí a může se vrátit zpět. Cítí se velmi mladá, Ágata s Natalii zručně manipulovala, aby se mohla provdat za Rogelia a mohla mít ve svých rukou majetek, který zdědila po svých rodičích, kteří zemřeli při tragické nehodě. Rogelio je alkoholik, citově nestálý, ovládaný Ágatou. Natalia si nepřeje jeho dvě děti, Glorii a Luise, myslí si, že Natalie chce zdědit dům Mercenariových a chtějí odejít. Luis jí bezpodmínečně miluje, ale Gloria podlehne intrikám své babičky a nenávidí jí.
Na druhé straně, v Pompano Beach na Floridě je Adrián Torres generální ředitel jedné důležité firmy s elektrospotřebiči. Také se oženil před dvaceti lety a to s Elenou, myslel si, že je do ní zamilovaný. Časem to s Elenou začalo být nestabilní. Stále na Adriana dorážela, začala být žárlivá, čímž docílila jen toho, že ho naštvala a stala se směšnou. Život Adriana po boku Eleny se změnil v peklo. Jediné co ho s ní ještě spojovalo byla vzpomínka na lásku, kterou kdysi měli, a jejich dvě děti: Alfredo a Denisse.
Ágata není připravená dovolit Natalii bojovat za její majetek. Spojí se s Inés, zdánlivě nejlepší kamarádkou Natalie, aby jí potopila. V minulosti, byla Inés milenkou Rogelia, a má s ním syna Andrése, což je tajemství, která zná jen ona a Ágata. Inés si přeje zabrat místo, které jí patří, chce být manželkou Rogelia. Je spojenkyně Manuela, starého milence, kterému tvrdí, že je pravým otcem Andrése.
Po jednom nedorozumění, Natalia přijíždí do Pompana a tady poznává Adriána. Od první chvíle jsou silně přitahováni jeden druhým. Nicméně, oba mají dost problémů.
Natalia a Adrián se začnou scházet, a postupně se jejich problémy začnou řesit. Silně se zamilují a oba cítí, že se jejich duše spojily. Nicméně do jejich cesty se vloží hodně věcí: problýmy s jejich dětmi, skandály s Elenou, intriky Inés a Ágaty a vzteklý Rogelio, který chce získat Natalii zpět.
Natalia a Adrián musí bojovat s hodně překážkami, aby mohli nakonec být spolu a šťastní.
Nadie es eterno en el mundo

24. února 2010 v 19:06 Kolumbiske telenovely


Wendy je populární zpěvačka, která bojuje, aby dokázala světu, že její talent je více než zlý osud. Pochází z nižších vrstev, ale chce mít své místo na slunci a sní o lásce muži z vyšší společnosti. Cestou na vrchol se setkává s lidmi, kteří ji chtějí jen využít pro svůj vlastní prospěch. Wendy se zamiluje do Gabriela, ale jejich vztah ohrožuje Silvia, která je z jeho společenské vrstvy.
Modre Luna

24. února 2010 v 19:05 Kolumbiske telenovely


V tomto romantickém melodramatu se setkáváme s Alejandrou Aguirre, úžasnou neústupnou ženou s překvapivě dobře udržovanou postavou, která pěstuje rýži ve venkovském městě Castellón a která skrývá šokující tajemství. Je to padesátnice plná vášně, smyslnosti a krásy. Její tvrdohlavost ji přivede do středu soupeření mezi Leonardem Cisnerosem a jeho pohledným smělým synem Ángelem. Oba tito neodolatelní muži chtějí vlastnit tuto vitální hrdinku. Leonardo je Alejandřinou dávnou láskou, se kterou měl dvě činorodé děti: Valentina a Demetria. Po mnoha letech se znovu objeví v jejím životě a probudí v ní hluboké city, o kterých si Alejandra myslela, že dávno zemřely. To změní celý její život vzhůru nohama a donutí ji postavit se k minulosti čelem. Před mnoha lety poznal Leonardo Alejandru během služební cesty a zamiloval se do ní. Nikdy ale neřekl své nic netušící milence, že je už tři ženatý s krutou vypočítavou Flaviou, která je matkou jeho syna Ángela. Místo toho si vybral žít dvojitý život plný podvodů. Aniž by znala pravdu, zjistila Alejandra, že je těhotná. Když prokoukla Leonardovu zradu, ukončila jejich vztah. Vybrala si spíše mlčení než aby riskovala, že tím raní jeho rodinu. Zatímco přijme od Leonarda pozemky v Castellónu, vyhýbá se mu několik let než je osud zase spojí dohromady.

Las profesionales

24. února 2010 v 19:03 Kolumbiske telenovely


Jeden mrtvý, pět podezřelých krásek, jedna žárlivá manželka a jeden svůdný soukromý detektiv co jde po stopě vražedkyně, tvoří námět Las Profesionales a su servicio(dá se přeložit jako profesionální služebné). Je to příběh Beatriz González a Vicenteho Solara. Ona je manželka a bývalá zaměstnankyně Vicenteho, majitele Ángeles, podniku a současně školy, která přetváří mladé aby se mohli uplatit v různých zaměstnáních, jako služebné, sestřičky, chůvy a jako společnice v rodinných domech. Společně začínají vztah, který skrývají před Rebecou Marquez, maminkou Vicenteho. Ale jsou odhaleni a Solerovi nezbývá nic jiného než Beatriz nastěhovat do jednoho bytu, kde jí nabídne manželství. Ale štěstí a zdánlivý klid tří let soužití změní smrt Vicenteho za podivných okolností. Od tohoto momentu, rozhodnutí Beatriz obrátí celý její život na ruby a její žárlivost a nejistota ji přivedou až tam, že si vyžaduje místo v podniku,které myslí,že jí náleží. Stejně tak najímá Danteho Quirogu, soukromého detektiva, který musí vypátrat pachatele zločinu. Beatriz tuší že jí byl Vicente nevěrný a že domnělá vražedkyně jejího manžela byla jeho milenka, rozum ji vede k pěti zaměstnankyním těm nejlepším v podniku. Dante se přemění na galána co používá svádění jako zbraň aby se stali zranitelné a tak mohl odhalit zločin. Mariana, Erika, Nohelia, Casandra a Candelaria, nejhezčí dívky v téhle agentuře, musí snést, mimo toho břímě co jim nakládá rodiny pro které pracují, také pronásledování Danteho a Beatriz. Casandra bude tak co dopadne nejhůř, protože detektiv se do ní zamiluje, tím se změní na rivalku Beatriz, která poznala že Dante jí vrací iluzi lásky. Las profesionales a su servicio (profesionální služebné) je předělání jedné úspěšné chilské telenovely, ve které drama,humor a intriky jsou hlavní příměsí.El elgaňo

24. února 2010 v 19:01 | Lenka |  Kolumbiske telenovelyTato telenovela má rysy špionáže a nezačíná ničím jiným než vraždou a představením několika podezřelých. Po svatební noci se Marcela García probudí a vidí kolem sebe krev svého manžela Alejandra. Když se ho snaží přimět k životu, zavolá jí její právník Armando, který jí doporučí, aby z místa odešla, než se přijde na to, co se stalo. Marcela neví, jak pokračovat v životě. Nakonec si vezme nové jméno Camila, přijme novou identitu a snaží se rozluštit, kdo stojí za smrtí jejího manžela.
Prepacte

23. února 2010 v 15:45
Prepacte mi ja teraz musim ist prec ale zajtra pridem a dam sem niake fotky z telenoviel a ine oK??

Vidas robadas

23. února 2010 v 15:43 Argentínske telenovely
http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/vidas_robadas/1.jpg
Příběh se točí okolo příběhu dívky z Río Manso, Juliany Miguez, která je chycená v pasti obchodů s lidmi. Příběh sledujeme ze tří úhlů pohledů - z pohledu hlavní hrdinky, její matky, která se ji snaží najít a různými prostředky vykoupit, a z pohledu zločinců, kteří řídí onen "podnik."Pobre rico ... pobre

23. února 2010 v 15:41 Argentínske telenovely
http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/pobre_rico_pobre/22.jpg
"Nikdo neví, co má, dokud to neztratí"... Osudy Andrése Ferreiry a Brayana Galinda se protnuly. A proč? Protože zdravotní sestřička, na pokraji smrti, přizná Antonii, ženě z vyšší společnosti, že před lety, když asistovala u jejího porodu na malé vesnické klinice, udělala malou chybu: vyměnila jí dítě. A tak Brayan, který vyrostl uprostřed nestálostí, byl určen, aby se stal dědicem velkého jmění. A Andrés Ferreira, který byl obklopen luxusem už od svého dětství, měl vyrůst v rodině, kde se každý den bojuje o jídlo. Andrésův nezájem a chladnost a Brayanova lenivost způsobí rodičům, Antonii a Leonidasovi, problémy.
Los exitosos pells

23. února 2010 v 15:39 Argentínske telenovely


http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/los_exitosos_pells/17.jpg
Martin Pells, pyšný a manipulativní muž, je moderátorem nejsledovanějších zpráv v Argentině. Už několik let pracuje u televizní stanice Mega News a u diváků se těší velké oblibě. Martinovi má ale brzy vypršet s Mega News smlouva, čehož si je moc dobře vědomá i Marcela Núňez, majitelka konkurenční stanice M Noticias, a tak nabídne Martinovi místo u její televize, kterou Martin přijme.
Když Martin oznámí svůj přechod do konkurenční stanice majiteli Mega News Francovi Andradovi, rozčílí se Franco natolik, že v afektu do Martina strčí a ten pak spadne ze schodů a zůstane ležet v bezvědomí. Franco si zděšeně myslí, že zabil jednoho z nejslavnějších mužů v zemi, a tak rychle opustí firmu a celou situaci nechá na starost své pravé ruce Amandě.
Během své cesty domů narazí Franco svým vozem do herce Gonzala Echague, vzhledově velmi podobného Martínovi, kterému ihned nabídne velkou sumu peněz, aby nahradil Martína. Gonzalo má zrovna nějaké dluhy, a tak se mu peníze hodí, proto nabídku přijímá. Aniž by on nebo jeho manažer četl smlouvu, kterou Gonzalo Francovi podepsal, pustí se Gonzalo do nové role Martína Pellse. A to jak v pracovním, tak soukromém životě.
Gonzalo tak začne žít život Martína a objevuje, že manželé Pellsovi jsou manželi jen před kamarami a publikem, ale doma se ignorují a vychází spolu špatně. Martín je dokonce homosexuál a udržuje poměr s Tomásem Andradem, synem majitele televize, zatímco Sol, jeho žena, má poměr s Diegem Planese, pisatelem Mega News. Postupem času se Gonzalo do Sol zamiluje a pokouší se přiblížit se k ní, ale je svou domnělou manželkou odmítán. Ta totiž ví, že Martína ženy nepřitahují, protože sám Martín jí to kdysi přiznal a jejich manželství využíval jen pro to, aby vystoupal na co nejvyšší pozice v televizi.
Takze sa vraciam

23. února 2010 v 15:36
takze sa definitivne vraciam dnes tu pridam vela clankou budu to hlavne telenovely za rok 2009/2008/2007 tak bay